03-5100680 | 050-5659571 טשרניחובסקי 10, תל אביבמחברים את האמנות לתקשורת | English

שלישיית Echo3 במופע מוסיקלי חדש

אוק
14
2010
שלישיית Echo3 במופע מוסיקלי חדש

שלישיית Echo3 במופע מוסיקלי חדש
מרכז ענב לתרבות, יום ה' 14.10.2010, בשעה 21:30

שלישיית Echo3 בהרכב הנגנים: רמי יוסיפוב- גיטרה, גלעד אפרת- קונטרבס, נמרוד נול- כינור במרכז ענב לתרבות, יום ה' 14.10.2010, בשעה 21:30

"מה קורה כשהגיטריסט של טיפקס פוגש את הכנר של קלי קלרקסון והבסיסט של גרוניך? התשובה היא "אקו 3", טריו אינסטרומנטאלי שכבר הספיק להלחין לסרטי טבע". ( Ynet )
זהו מפגש מוסיקלי מרתק וקסום בין שלושה יוצרים המנגנים מוסיקה מקורית מלאת הומור ורגש. השילוב המיוחד בין הקונטרבס, הגיטרה והכינור, יוצר את הצליל המקורי והייחודי של ההרכב. חלק מהקטעים נכתבו כפס קול לסרטי טבע של נשיונל ג'יאוגרפיק וחלקם נוצרו מסיפורי החיים והחוויות של חברי ההרכב וסיפורם יסופר במופע.

על חברי ההרכב:

רמי יוסיפוב: מוסיקאי, מלחין ומפיק מוסיקלי, בוגר ביה"ס לג'אז ומוסיקה בת זמננו רימון, כתב מוסיקה לקולנוע ולסרטי דרמה בטלוויזיה. כותב מוסיקה לערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק ולסרטי טבע ותדמית, אשר מוצגים באתרי טבע ומרכזי מבקרים בארץ. חבר בלהקת טיפקס במסגרתה ייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון והופיע עם אמנים מהשורה הראשונה בישראל. בין השאר הופיע בפסטיבל ישראל ובפסטיבלים רבים באירופה וארה"ב.
גלעד אפרת: נגן קונטרבס ומלחין. תלמידו של מיכאל קלינגהופר (באקדמיה למוסיקה, ירושלים) ושל טדי קלינג (הפילהרמונית הישראלית). הופיע והקליט עם מיטב אמני ישראל. הופיע לצד אמן כלי ההקשה זהר פרסקו והפסנתרן עדי רנרט במופע של ארה דינקג'יאן (נייט ארק). חבר בהרכבי מוסיקה אתנית שונים ביניהם: מקונדו, האנסמבל האתני הישראלי, בלקאן ועוד.
מופיע בפסטיבלי ג'אז ומוסיקה אתנית רבים ברחבי העולם.
נמרוד נול: מבצע ויוצר. מופיע עם מיטב האמנים בארץ ובעולם. הופיע עם שלמה ארצי, רמי קליינשטיין, הברירה הטבעית,Ebi, omar faruk , חי מספר שנים בארה"ב וניגן עם הרכבים שונים, בין היתר עם Kelly Clarkson זוכת "אמריקן איידול", במסגרת מסע הופעות ברחבי ארה"ב.

מחיר הכרטיס: 80 ₪, כרטיסי הנחה במחיר: 60 ₪.
(לסטודנטים, חיילים, בעלי תעודת תושב תל- אביב וגמלאים).
כרטיסים ניתן להשיג ב"קסטל" טל: 03-6045000, או באתר האינטרנט Tkts.co.il
לפרטים "מרכז ענב לתרבות", רח' אבן גבירול 71, על גג "גן העיר", תל אביב,
טל: 03-5217763.

© כל הזכויות שמורות לקריסטל אמנות בתקשורת