03-5100680 טשרניחובסקי 10, תל אביבמחברים את האמנות לתקשורת | English

אודות מי אנחנו, במה אנחנו מאמינים

"קריסטל אמנות בתקשורת", הינו גוף יחיד מסוגו בזירת התרבות המקומית, המשלב ייעוץ תקשורתי יעודי לתחומי התרבות והאמנות, ידע רב והכרה של התחום, עם ניסיון עשיר בניהול קמפיינים גדולים ומורכבים בתחום יחסי הציבור, תוך מתן טיפול אישי וממוקד.

"קריסטל אמנות בתקשורת" – הוא משרד בוטיק הפועל כבר למעלה מ- 20 שנה בשדה האמנות והתרבות בישראל, המעניק ללקוחותיו טיפול אישי ומסור. המשרד מתאפיין, הן בניהול פרויקטים קטנים ואינטימיים והן בטיפול בפרויקטים גדולים ומורכבים. ל-"קריסטל אמנות בתקשורת" ידע רב, שנרכש במהלך השנים עם קשת רחבה של לקוחות מתחומי עשייה מגוונים, ניסיון רב, קשרים ייחודיים עם גופי התקשורת וקהילת האמנות.
במהלך השנים העניק המשרד את שירותיו למספר רב של לקוחות מתחומי עשייה מגוונים: יוצרים עצמאיים, מוזיאונים, גלריות, מוסדות חינוך ותרבות, פסטיבלי קולנוע, תיאטרון מוסיקה ומחול ולמגוון לקוחות פרטיים, כמו גם לפרויקטים שונים ברשויות המקומיות ולמיטב אמני ישראל.

ב-"קריסטל אמנות בתקשורת", בנוסף לשרותי יחסי ציבור, אנו עוסקים גם בפעילויות הכוללות: הפקת מופעים, ארגון וייזום תערוכות ואירועי אמנות, הפקת קטלוגים וספרי אמן, הפקת סרטי וידיאו, מתן שירותי יעוץ ותמיכה לאמנים לצורך גיבוש יצירתם, קידומה ושיווקה ברשת האינטרנט, בתקשורת ומחוצה לה. שיווק וקידום אמנות ישראלית, בארץ ובעולם.

אז מה אנחנו בעצם עושים?

"קריסטל אמנות בתקשורת" הוא משרד יחסי ציבור הפועל בזירת האמנות והתרבות בישראל, למעלה מ 20 שנה. צוות משרדנו יעניק לכם שירותי יחסי ציבור מקצועיים לחשיפה מקסימלית בכל גופי המדיה על מנת שתקבלו סיקור נרחב בערוצי התקשורת השונים, ובכלל זה בעיתונות, ברדיו, בטלוויזיה ובפלטפורמות המדיה החברתית והאינטרנט. אנו מציעים קשרים ענפים בעולם התרבות, בשילוב מיומנות גבוהה בעבודה מול גופי התקשורת המכסים את עולם התרבות והאמנות. למשרדנו ניסיון עשיר בהפקות וניהול קמפיינים גדולים ומורכבים, לצד קמפיינים אישיים. המשרד מעניק את שירותיו הן לגופים מוסדיים כמו: גלריות, מוזיאונים, רשויות מוניציפאליות, בתי מכירות פומביות ועוד, והן לאמנים בכל תחומי היצירה.
שירותי יעוץ והכוונה לאמנים, בתחילת הדרך וגם לאלו הנמצאים בפרשת דרכים –
שירות חדש מבית 'קריסטל אמנות בתקשורת', לאמנים, בראשית דרכם וגם לאלו הנמצאים בפרשת דרכים וזקוקים לGPS , בכדי להגדיר מחדש את הדרך.
השירות כולל פגישת יעוץ, בת כשעה וחצי, עם שמשון קריסטל , בעליו של המשרד, במסגרתה נלמד על צרכי האמן, מטרותיו ושאיפותיו המקצועיות ובסיומה, נציע לו תכנית לקידום אישי, (אותה יוכל להחליט האם ברצונו להגשים בעצמו), או קידום מודרך על ידי שמשון קריסטל, הכולל סדרת מפגשי הכוונה ומיקוד למטרה, שיוגדרו בפגישות המשותפות. >>קראו עוד
במסגרת שירותי המשרד אנו מעניקים שירותי יעוץ לפרטיים וחברות, בנושא הערכת יצירות ובניית אוסף אמנות. שירותים אלה כוללים: בניית תקציב לאוסף, סיוע בבחירת העבודות, תלייה, קיטלוג ושימור האוסף.
סרטי הוידיאו המופקים על ידי המשרד, יכולים לשמש אותך כקטלוג דיגיטלי, אותו יהיה באפשרותך לשלוח לבעלי עניין, גלריות, מוזיאונים, אספנים ואוצרים בארץ ובעולם. במהלך השנים הפיק וצילם המשרד מאות סרטי וידאו המתעדים תערוכות ואירועי אמנות, אשר זכו לשידור בערוצי הטלוויזיה השונים. במסגרת הפקת הסרטים, אנו דואגים לצלם וציוד מקצועי, מפקחים על תהליך הצילום ומעניקים שירותי עריכה לסרטים, לצורך העלאתם לערוצי האינטרנט השונים. בנוסף, אנו מספקים שירותי צילום סטילס לתיעוד אירוע פתיחת התערוכה, ומעניקים לאמן דיסק המכיל את הצילומים מן האירוע.
משרדנו מעניק שירותים רבים ומגוונים לקהילת האמנים, שמטרתם מיצוב יצירתם וסיוע בחשיפתה בתקשורת ובקרב קהילת האמנות, בקרב אספנים, קובעי הטעם ומקבלי ההחלטות. "האמן של היום נדרש להיות לא רק אמן יוצר אלא גם אמן חושב". עליו להתאים עצמו לעידן החדש ולעשות שימוש מושכל בכלים העכשוויים העומדים לרשותו ברשת האינטרנט ובכלל. על מנת לחנוך את האמן לעבר קריירה אמנותית עצמאית ולסייע לו לזכות בהכרה והערכה וגם להעניק לו כלים לקדום עסקי ושיווק אישי, עליו לעבור שלושה שלבים מכריעים בתהליך הבניה: גיבוש התפיסה האמנותית, בחירת אמצעי ההבעה, תכנית עסקית לחשיפת היצירות ובחירת אמצעי שיווק ומכירה.
במסגרת שירותי המשרד, אנו מטפלים גם בהפקת תערוכות לאמנים ויוצרים. השירותים כוללים: סיוע בבחירת מקום התצוגה, שירותי אוצרות, הפקת קטלוגים והזמנות, שירותי צילום סטילס ווידיאו לתיעוד התערוכות, משלוח הסרטים לשידור בערוצי הטלוויזיה השונים וכמובן, שירותי יחסי ציבור הדוקים, המלווים את התערוכות, במהלך כל תקופת הצגתן.

 

מעבר לחשיפה התקשורתית הרחבה, לה זוכים לקוחות המשרד, עומדת בפניהם האפשרות לפעול בצומת מרכזי בעשייה תרבותית בישראל, ליצור קשרים עסקיים ומקצועיים ולהיות נגישים לאינפורמציה רלוונטית בזמן אמת.

אין לי ספק כי יש באפשרותנו לסייע לך רבות במיצוב הפעילות העסקית שלך, החדרתה לתקשורת, כמו גם לתודעת הציבור. אשמח להיפגש עימך לשיחה אישית בה תוכל/י להתרשם מיכולות המשרד.

מה תרצה להשיג מיחסי ציבור? טיפים והמלצות לבחירת משרד יחסי ציבור

כל מעשה, במחשבה תחילה.
מספר נקודות עליהם רצוי שתחשבו לפני שאתם/תן קושרים את גורלכם עם סוכנות/ משרד יחסי ציבור מתאים. >>קרא עוד

 

שמשון קריסטל – בעלים ומנהל "קריסטל אמנות בתקשורת"

%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%9a-183a9653

 

תושב תל אביב
אלמן + 2
סיים את שרותו הצבאי בדרגת רס"ן, בתפקיד ע. קצין חינוך אוגדה.

לימודים ועשייה:
בוגר לימודי משחק בבית הספר לתיאטרון, בית צבי, רמת גן (1975)
לימודי מחול: סטודיו למחול בת דור, סטודיו למחול של רנה שינפלד ומרכז למחול ביכורי העיתים (1975-1983).
הופיע כשחקן ורקדן בתיאטרוני ישראל (1975-1983).
מורה מוסמך לתיאטרון ,סמינר הקיבוצים- ביים ולימד משחק, בבתי"ס שונים ברחבי הארץ ובמרכזים קהילתיים.

השתלמויות מקצועיות:
לימודי אמנות- האוניברסיטה הפתוחה
הפקות דפוס- לימודי חוץ, אוני' תל אביב
ניהול והפעלת מרכזי תרבות- לונדון, אנגליה (1985-1987)

פעילויות:
הקים וניהל את בימת בית לסין (1975-1976)
ניהל את יחסי הציבור של תיאטרון החאן הירושלמי (1983-1984)
שימש בתפקיד מנהל השיווק והפרסום של מגזין האמנות Art In Israel, אשר יצא לאור בשנים 1989-1990.
שימש בתפקיד מנהל השיווק והפרסום של כתב העת לאמנות סטודיו (1991-1992)
הפיק את התערוכה הארצית ה-25 של הציירים והפסלים החובבים, במסגרת חגיגות ה-40 למדינה.

משמש בתפקיד מנהל יחסי ציבור עצמאי מאז שנת 1990.
פתח את משרד "קריסטל אמנות בתקשורת", בינואר 2002.
במהלך השנים טיפל במאות קמפיינים גדולים כקטנים והעניק את שירותיו למיטב המוזיאונים בישראל, גלריות נבחרות, בתי מכירות פומביות, מוסדות אמנות ותרבות ומאות רבות של אמנים.
כמו כן, ניהל קמפיינים בתחומי תיאטרון, קולנוע, מוסיקה, ספרות ומחול, עבור רשויות מקומיות, מוסדות חינוך ותרבות ויוצרים עצמאיים רבים.[/one_half]

"האמן של היום נדרש להיות לא רק אמן יוצר אלא גם אמן חושב. עליו להתאים עצמו לעידן החדש ולעשות שימוש מושכל בכלים העכשוויים העומדים לרשותו ברשת האינטרנט ובכלל. משרדנו מוביל את האמן לעבר קריירה אמנותית עצמאית ומסייע לו לזכות בהכרה והערכה וגם מעניק לו כלים לקידום עסקי ושיווק עצמי."

שמשון קריסטל - בעלים ומנהל קריסטל אמנות בתקשורת

 

© כל הזכויות שמורות לקריסטל אמנות בתקשורת